top of page
  • Facebook
  • Instagram
  • Youtube
Zajęcia profilowane
Ceramika
Prowadzący: Filip Brzyski
Kontakt:

mail: brzartwarsztaty@gmail.com
, tel: 510 898 198

Plan zajęć:
Pierwsze zajęcia już we wrześniu wtorek 19.09.2023r. oraz czwartek 21.09.2023r.


L1 dla klas 1-5, oraz tych co zaczynają ceramiczną przygodę
L2 dla klas 5 - liceum i tych, którzy kontynuują zajęcia

Terminy:
wtorek
L1 14:30-15:30
L2 15:40-17:00

czwartek
L1 14:30-15:30
L2 15:40-17:00


Cena:
Lewel 1 - 60 zł
Lewel 2 - 65 zł


Forma rozliczenia:
 Rodzice dokonują opłaty za zajęcia profilowane na rachunek bankowy szkoły, razem z czesnym za szkołę. Opłata jest regulowana po przepracowanym miesiącu, po przesłaniu przez prowadzącego nauczyciela liczby zajęć, które odbyły się w danym miesiącu. W związku z tym opłata za miesiąc zajęć profilowanych może różnić się w zależności od miesiąca.

Informacja o zajęciach:
 Czas już na naprawdę wysokie temperatury w GeS.

Skromne ponad 800 stopni i więcej Celcjusza to nasza specjalność. Mamy już w szkole profesjonalne zaplecze wyposażone w piec do Naszych przecudownych wypałów, tak więc czego nam jeszcze trzeba...Pomysły rodzą się każdego dnia, pozostaje tylko zatopić ręce w tej wspaniałej masie.


Wszystkich tych, którzy jeszcze nie mieli okazji spróbować zapraszam serdecznie, by dali się porwać tej przygodzie.

Glina jest wyjątkowo brudnym, ale też wyjątkowym materiałem, z którego można tworzyć najróżniejsze rzeczy, od przedmiotów codziennego użytku, figurek, budowli przestrzennych, po olbrzymie rzeźby plenerowe. Kontakt z nią rozwija sprawność manualną, doskonali koordynację wzrokowo-ruchową, pozwala wyrażać swoje emocje, ćwiczy koncentrację uwagi i planowanie przestrzenne, a satysfakcja i radość z efektu pracy wzmacniają poczucie własnej wartości. W związku z tym, że praca z gliną jest dość długim procesem i na efekty swojej pracy trzeba poczekać uczy nas cierpliwości, natomiast czasem niefortunne zdarzenie i początkowa kruchość naszego dzieła zmusza nas do zmierzenia się z porażką.

Techniki modelowania, zdobienia i wykańczania ceramiki były przekazywane z pokolenia na pokolenie, a wiedza przodków jest ciągle uzupełniana nowymi spostrzeżeniami i wynalazkami. W dalszym ciągu ceramika to wykopalisko wiedzy i przyjaciel wyobraźni.


Nasza przygoda nie kończy się wraz z rokiem szkolnym. Od 6 lat prowadzę plener ceramiczny, w którym licznie biorą udział uczniowie Ges. Zapraszam serdecznie do podpatrzenia Naszych działań. Moc twórcza niesie nas przez te niezapomniane dni...

Instagram: @brzart_warsztaty
Facebook: @Brzart


Informacja o prowadzącym:
 Filip Brzyski - Inspiruje się naturą i energią tętniącego życia. Ukończył Uniwersytet Artystyczny w Poznaniu na wydziale Edukacji Artystycznej oraz Rzeźby i Działań przestrzennych oraz School of Form na wydziale Domestic design.

Na co dzień tworzy autorską pracownię ceramiczną BRZYSKI @brzyskiPrzypominam, iż zapisy następują poprzez wysłanie maila na adres brzartwarsztaty@gmail.com oraz wypełnienie deklaracji w sekretariacie szkoły.
Ges.webp
bottom of page