top of page
  • Facebook
  • Instagram
  • Youtube
Zajęcia profilowane
Akademia gier CUBE
Zajęcia: Akademia gier CUBE - gry logiczne i strategiczne;
Cube - Anna Bobrowska,

Kontakt:
akademia@cubecp.pl  
tel.  510997888, 506725226

Termin zajęć:
Czwartek godz. 14:30 klasy 1-3 – sala 5C
Czwartek godz. 15:20 klasy 1-3 i 4-8 – sala 5C


Termin pierwszych zajęć: 28 września 2023r.
 
Cena:
 45 minut zajęć - 30 zł

Forma rozliczenia: 
Rodzice dokonują opłaty za zajęcia profilowane na rachunek bankowy szkoły, razem z czesnym za szkołę. Opłata jest regulowana po przepracowanym miesiącu, po przesłaniu przez prowadzącego nauczyciela liczby zajęć, które odbyły się w danym miesiącu. W związku z tym opłata za miesiąc zajęć profilowanych może różnić się w zależności od miesiąca.

Granie mamy we krwi!

CUBE – GRY LOGICZNE I STRATEGICZNE – jesteśmy firmą działającą na poznańskim rynku od ponad 10 lat, z bogatym doświadczeniem w prowadzeniu i organizacji zajęć dla dzieci, doskonale znającą metodykę nauczania gier logicznych. Gry planszowe o charakterze strategicznym, ekonomicznym i logicznym są naszą pasją, którą dzielimy się z najmłodszymi. Wykorzystujemy w tym celu tzw. nowoczesne planszówki – z oryginalną mechaniką, ciekawą fabułą , śliczną, często trójwymiarową planszą. Są wśród nich gry oparte na rywalizacji, ale i gry bazujące na współpracy, gdzie przeciwnikiem jest martwa natura- plansza. Są te ćwiczące pamięć, zręczność, budowanie strategii, wyobraźnię przestrzenną, jak i te, dzięki którym możemy spróbować swoich sił w roli detektywa, przedsiębiorcy, czy generała. Gry, które wspomagają rozwój intelektualny, integrują, zacieśniają więzi międzyludzkie, łączą pokolenia, uczą trudnej sztuki wygrywania i jeszcze trudniejszej – przegrywania. Uczymy dzięki nim zasad komunikacji, kontrolowania emocji, dystansowania się do porażek i przyjmowania ról społecznych. Uczymy zasad społecznych i strategii interpersonalnych w najbardziej naturalnym dla każdego człowieka środowisku - grupie społecznej.
  1. Dla dzieci z klas 1-3: blok gier logicznych i edukacyjnych. Są to gry rozwijające pamięć, koncentrację, zdolności planowania, wyobraźnię, myślenie logiczne oraz zachowania społeczne. Wśród tytułów, z którymi pracujemy na zajęciach znajdują się nagradzane przez Mense (np.Geniusz, Abalone quatro, Smart Games), gry z prestiżowymi tytułami Dziecięca gra roku (np. Smok diego, Wilki i owce), jak również tytuły stricte edukacyjne (np. Fauna, Bitwa ortograficzna).

  2. Dla dzieci z klas 4-8 proponujemy blok gier logicznych i strategicznych. Warhammer
    40 000 to strategiczna gra bitewna, która łączy w sobie aspekt modelarski (malowanie figurek, budowanie makiet), kolekcjonerski oraz przyjemność i wyzwania wynikające
    z grania.

  3. Gwarantujemy program dostosowany do wieku i możliwości dzieci, ciekawy i rozwijający. Doświadczonych prowadzących, którzy są studentami i absolwentami pedagogiki lub innych kierunków na specjalnościach pedagogicznych, pod kierunkiem doświadczonej kadry. Organizację turnieju na koniec cyklu zajęć z dyplomami dla uczestników i nagrodami dla najlepszych. Regularne i systematyczne zajęcia.

 

Więcej o nas i proponowanych przez nas tytułach na naszej stronie www.cubecp.pl
oraz fanpageu facebook
Kontakt w sprawie zająć w szkole:
e-mail: akademia@cubecp.pl


tel.: 506 725 226e-mail: anna.bobrowska@cubecp.pl
tel.: 510 997 888

bottom of page