top of page
  • Facebook
  • Instagram
  • Youtube
Zajęcia profilowane
Informatyka
Zajęcia: Zajęcia komputerowe / programowanie (klasy 1 – 2, 3 -4, 5-6, 7-8)
Prowadzący: Marcin Troczyński
Kontakt:

mail: marcin.troczynski@eduges.pl

Tel: 690-553-936

Cena:
45 minut zajęć - 20 zł

Plan zajęć: 

Poniedziałek:
15:45 - 16:30
klasy 6 - 8

Wtorek:
15:20 - 16:05
klasy 1 - 2

Środa:
15:45 - 16:30
klasy 3 - 5


Istnieje możliwość zapisania dziecka w dowolny dzień (poniedziałek, wtorek lub środa) nawet spoza grupy wiekowej, tylko za zgodą prowadzącego.
 
Forma rozliczenia:

Rodzice dokonują opłaty za zajęcia profilowane na rachunek bankowy szkoły, razem
z czesnym za szkołę. Opłata jest regulowana po przepracowanym miesiącu, po przesłaniu przez prowadzącego nauczyciela liczby zajęć, które odbyły się w danym miesiącu.
W związku z tym opłata za miesiąc zajęć profilowanych może różnić się w zależności od miesiąca.


Informacja o zajęciach:
 Realizuję z dziećmi swój autorski program oparty o darmową platformę KODU GAMELAB. Na zajęciach dzieci projektują swoją własną grę w obiektowym języku programowania. Oprócz programowania dzieci będą miały również możliwość utrwalenia wiedzy lekcyjnej, przećwiczenia elementów sprawiających największe problemy takich jak pisanie, sprawne władanie myszą itp.

Informacja o prowadzącym:
 Od 10 lat uczę informatyki w Gaudium et Studium i prowadzę zajęcia dodatkowe. Ukończyłem Wyższą Szkołę Logistyki, Podyplomowe Studia dla Nauczycieli w Poznaniu oraz wiele kursów kwalifikacyjnych. Jestem laureatem nagrody za najlepszą pracę magisterską w dziedzinie nowoczesnej edukacji informatycznej. Jako pasjonat programowania i informatyki oraz wieloletni praktyk w branży, uczę w sposób nieszablonowy i nowatorski zarówno na zajęciach lekcyjnych jak i dodatkowych.
bottom of page