top of page
  • Facebook
  • Instagram
  • Youtube
Podręczniki 2023/34
Gaudium et Studium
biblioteka_liceum_poznan.webp
Spis podręczników:


W roku szkolnym 2023/24 Gaudium et Studium, tak jak w latach ubiegłych, proponuje Państwu zakup podręczników za pośrednictwem księgarni internetowej. Szkoła korzysta z usług Księgarni Edukacyjno-Językowej Bookland
(poprzednio Omnibus), która oferuje rodzicom korzystne warunki finansowe. Księgarnia Bookland proponuje podręczniki z rabatem do wszystkich przedmiotów, ma duże doświadczenie w sprzedaży internetowej,
a zakup jest możliwy za pośrednictwem poniższej strony internetowej.

Należy najpierw wybrać miasto, potem kolejno szkołę i klasę, a ukaże się wykaz wszystkich podręczników, jakie należy zakupić na nowy rok szkolny. W przypadku zamawiania książek językowych księgarnia umożliwia dla uczniów Gaudium et Studium uzyskanie 10% rabatu, w momencie zamawiania proszę wpisać

kod: 2023050134001.


 

Zaproponowany sposób dystrybucji powinien zapewnić Państwu wygodniejszą i terminową formę dostawy.
W załączniku: SP spis podręczników 2023-2024, przesyłamy Państwu wykaz podręczników i lektur obowiązujących w roku szkolnym 2023/24.


Zakup podręczników przez księgarnię internetową nie jest obowiązkowy - za pomocą przedstawionego wykazu możecie Państwo dokonać zakupu we własnym zakresie.


Przypominamy, że w roku szkolnym 2023/2024 uczniowie otrzymują część podręczników i materiałów edukacyjnych bezpłatnie. Wykaz dotowanych publikacji dla poszczególnych klas znajduje się w zestawie podręczników. Każdy z uczniów otrzyma od Szkoły darmowy zestaw podręczników w pierwszych dwóch tygodniach września 2023 r. (rodzice nie muszą składać zamówień na dotowane podręczniki).


Ponadto, tak jak w poprzednich latach, obowiązuje w naszej szkole zestaw publikacji edukacyjnych Gaudium et Studium - SPMD (Szkolny Pakiet Materiałów Dydaktycznych), czyli karty pracy i tygodniówki oraz repetytoria dla klas 8. Przekazywanie materiałów będzie odbywało się w czasie roku szkolnego, w każdym tygodniu lekcyjnym.


Podobnie jak w roku ubiegłym w klasach od 1 do 8. rezygnujemy z drukowanych podręczników do informatyki i zastępujemy je w całości materiałami dydaktycznymi online. Pakiet e-podręcznika został nazwany przez autora, Marcina Troczyńskiego, Superinfa od A do Z.


Obowiązkiem każdego ucznia Gaudium et Studium jest posiadanie Dzienniczka ucznia GeS. Dzienniczki będą przekazane uczniom do 15 września 2023 r.
Szkolny Pakiet Materiałów Dydaktycznych, e-podręcznik Superinfa oraz Dzienniczek ucznia są odpłatne, sposób i terminy płatności będą przesłane do Państwa osobnym mailem w ostatnim tygodniu maja 2024 r. z terminem płatności w czerwcu 2024 r.

UWAGA!


Z informacji uzyskanych od wydawców wynika, iż proces produkcji niektórych podręczników może się wydłużyć i dlatego prosimy o wcześniejsze składane zamówień.

 

Po skompletowaniu całego zamówienie księgarnia będzie kontaktować się z Państwem w celu ustalenia najdogodniejszego terminu dostawy.
W razie jakichkolwiek pytań, osobą wyznaczoną przez księgarnię do opieki nad klientami Szkoły Gaudium et Studium jest:


Martyna Grząślewicz
kom: 601 67 45 09
m.grzaslewicz@bookland.com.pl

bottom of page