Private High School GES

2022.08.08

PODRĘCZNIKI

Spis podręczników

Szanowni Uczniowie i Rodzice!

W roku szkolnym 2022/23 Gaudium et Studium, tak jak w latach ubiegłych, proponuje Państwu zakup podręczników za pośrednictwem księgarni internetowej. Szkoła korzysta z usług Księgarni Edukacyjno-Językowej Bookland (poprzednio Omnibus), która oferuje rodzicom korzystne warunki finansowe. Księgarnia Bookland proponuje podręczniki z rabatem do wszystkich przedmiotów, ma duże doświadczenie w sprzedaży internetowej, a zakup jest możliwy za pośrednictwem poniższej strony internetowej.

https://bookland.com.pl/moje-podreczniki

Należy najpierw wybrać miasto, potem kolejno szkołę i klasę, a ukaże się wykaz wszystkich podręczników, jakie należy zakupić na nowy rok szkolny. W przypadku zamawiania książek językowych księgarnia umożliwia dla uczniów Gaudium et Studium uzyskanie 10% rabatu, w momencie zamawiania proszę wpisać kod: 2022050081610.
Zaproponowany sposób dystrybucji powinien zapewnić Państwu wygodniejszą i terminową formę dostawy.
W załączniku przesyłamy Państwu wykaz podręczników i lektur obowiązujących w roku szkolnym 2022/23.

Zakup podręczników przez księgarnię internetową nie jest obowiązkowy - za pomocą przedstawionego wykazu możecie Państwo dokonać zakupu we własnym zakresie.

UWAGA!
Z informacji uzyskanych od wydawców wynika, iż proces produkcji niektórych podręczników może się wydłużyć i dlatego prosimy o wcześniejsze składane zamówień. Po skompletowaniu całego zamówienie księgarnia będzie kontaktować się z Państwem w celu ustalenia najdogodniejszego terminu dostawy.
W razie jakichkolwiek pytań, osobą wyznaczoną przez księgarnię do opieki nad klientami Szkoły Gaudium et Studium jest:
Martyna Grząślewicz
kom: 601 67 45 09
e-mail: m.grzaslewicz@bookland.com.pl


 
Ta strona używa plików cookies.
Polityka Prywatności
AKCEPTUJĘ