top of page

Camp EduGes 2023, wyjątkowa przygoda

Ruszyły zapisy na wyjątkowy obóz letni dla uczniów szkół podstawowych, 3 terminy dla różnych grup wiekowych.


Camp EduGes to niezwykły obóz wakacyjny z autorskimi programami edukacyjnymi i wychowawczymi realizowany przez szkołę i zespół pedagogów Gaudium et Studium. Przygoda i atrakcje dla dzieci i młodzieży w wieku od 7 - 14 lat nad jeziorem Charzykowskim w Borach Tucholskich na terenie Harcerskiego Ośrodka Wodnego i Harcerskiego Centrum Edukacji Ekologicznej, Funka 3, 89-606 Charzykowy.


Informacje

• każdy obóz jest 8-dniowy,

• zakwaterowanie w domkach kampingowych typu JOLA, każdy może przyjąć do 27 osób, domki są wyposażone w łazienki i świetlicę,

• każdy Camp może liczyć do 50 uczestników,

• na każdy Camp przypada 2 stałych opiekunów oraz kilku instruktorów,

• stała kadra to wykwalifikowani nauczyciele Gaudium et Studium,

• kierownikiem obozu jest Mateusz Szymkowiak, nauczyciel Gaudium et Studium z kilkuletnim doświadczeniem prowadzenia obozów letnich dla dzieci i młodzieży.


Miejsce obozu znajduje się na terenie Harcerskiego Ośrodka Wodnego i Harcerskiego Centrum Edukacji Ekologicznej w Funce w samym sercu Borów Tucholskich, na terenie Zaborskiego Parku Krajobrazowego. Ośrodek zlokalizowany jest na wysokiej skarpie z długą linią brzegową jeziora Charzykowskiego. Jego teren to ponad 9 ha 120-letniego lasu.

Teren ośrodka jest ogrodzony, monitorowany, strzeżony i niedostępny dla osób postronnych.

W ośrodku znajduje się 11 pomieszczeń dydaktycznych – świetlic bogato wyposażonych w techniczne środki nauczania, sprzęt laboratoryjny, turystyczno-krajoznawczy i obserwacyjny. Bogate terenowe zaplecze dydaktyczne, w skład którego wchodzi 7 specjalistycznych ścieżek dydaktycznych, ścieżka zdrowia, uprawowy ogród ekologiczny, łódź naukowo dydaktyczna, rowery, kajaki, żaglówki typu SZ, DZ, Omega i Optymist. Ośrodek posiada własną przystań jachtową, własną kuchnię i stołówkę.


Terminy:

Proponujemy uczestnikom 3 obozy:


Camp A – 3-10 lipca 2023 r., 7-12 lat (klasy 1-3) oraz (klasy 4-6)

Camp B – 10-17 lipca 2023 r., 7-12 lat (klasy 1-3) oraz (klasy 4-6)

Camp C – 17-24 lipca 2023 r., 7-14 lat (klasy 1-3) oraz (klasy 4-8)227 wyświetleń

Powiązane posty

Zobacz wszystkie

Comments


bottom of page