Zajęcia profilowane
Projektowanie i druk 3D

Prowadzący: Edu3Dkacja Poznań
Kontakt:

zapisy: www.edu3dkacja.poznan.pl (klikamy ZAPISZ DZIECKO)
mail: poznan@edu3dkacja.pl

Plan zajęć:

Poniedziałek: 15:25-16:25​
Wtorki: 15:15-16:15

Forma rozliczenia:
Rodzice dokonują opłaty za zajęcia profilowane na rachunek bankowy szkoły, razem z czesnym za szkołę. Opłata jest regulowana po przepracowanym miesiącu, po przesłaniu przez prowadzącego nauczyciela liczby zajęć, które odbyły się w danym miesiącu. W związku z tym opłata za miesiąc zajęć profilowanych może różnić się w zależności od miesiąca.

Informacja o zajęciach:

Na zajęciach dzieci poznają podstawy modelowania brył i elementów przestrzennych. Tworzą projekty w programach komputerowych, gotowe do wydrukowania w technologii FDM, a każdy swój projekt otrzymują wydrukowany na kolejnej lekcji, widząc dokładne efekty własnych starań. Poznają światowe zastosowania druku 3D w przemyśle, medycynie, czy przetwórstwie. Uczą się wymiarowania, nazywania i tworzenia konstrukcji. Tworzą modele zabawek, pomocy naukowych i figurek o zróżnicowanym stopniu trudności oraz poznają inne rodzaje technologii, którymi się zajmujemy. Zajęcia te są fantastycznym wstępem do m.in. takich zawodów jak: specjalista druku i modelowania 3D, architekt, ekspert stomatologii cyfrowej.

Informacja o prowadzącym:

Edu3Dkacja od 10 lat zajmuje się edukacją dzieci i młodzieży w dziedzinie Nowych Technologii tj. druk3D, skanowanie 3D, okulary VR .długopisy 3D i robotyka x-kit.
Naszą misją jest zaproszenie dzieci do trójwymiarowego świata Druku 3D pokazując jego niesamowity potencjał związany z przemysłem i nie tylko. Chcemy zaszczepić w dzieciach
i młodzieży chęć rozwoju swoich pasji, myślenia przestrzennego i konstrukcyjnego dodatkowo poszerzając horyzonty ich wyobraźni i kreatywności.