pasek

Zasady rekrutacji

Nabór uczniów do Prywatnej Szkoły Podstawowej Gaudium et Studium odbywa się w ciągu całego roku szkolnego.
Zapisy będą przyjmowane na podstawie "Karty zgłoszenia" (plik do pobrania) złożonej osobiście w sekretariacie szkoły, przesłanej pocztą lub mailem.

karta zgłoszenia

Nasi uczniowie

Szkoła Podstawowa Gaudium et Studium na rok szkolny 2017/2018 przyjmuje uczniów do wszystkich klas. Klasa może liczyć od 15. do 20. osób. Rozmowy kwalifikacyjne dla uczniów podejmujących naukę we wrześniu 2017 r. rozpoczynają się od stycznia 2017 r.

Warunki kwalifikacji

1. Złożenie "Karty zgłoszenia" w sekretariacie szkoły
2. Udział w spotkaniu prezentacyjnym szkoły
3. Rozmowa kwalifikacyjna z dzieckiem i rodzicami
4. Pozytywna opinia komisji kwalifikacyjnej
5. Wpłata wpisowego

Jeżeli powyższe warunki zostaną spełnione, wówczas dziecko zostaje przyjęte do szkoły.
Po przyjęciu dziecka do szkoły rodzice/prawni opiekunowie są zobowiązani do podpisania ze szkołą umowy.

Spotkania informacyjne

Jeżeli chcielibyście Państwo poznać więcej szczegółów, zadać pytania - zapraszamy na nasze zebrania informacyjne. Spotkania odbywają się cyklicznie w budynku szkoły przy ul. św. Michała 50 M w Poznaniu.

Prosimy o telefon lub mail, aby zapoznać się z najbliższymi zaplanowanymi terminami prezentacji lub uzgodnić dogodną dla Państwa datę spotkania.