top of page
  • Facebook
  • Instagram
  • Youtube
Zajęcia profilowane
Robotyka
Zajęcia:
 Zajęcia dodatkowe z robotyki i programowania
Prowadzący:

GO4Robot Sp. z o.o.

Kontakt: monika@g4r.pl, 
tel. 668 115 750

Plan zajęć:
*Piątek godziny 15:30-16.30 , limit miejsc 10  (poziom Mały Robotyk Master dla klas: 3
i kontynuacji z zeszłego roku na poziomie Małego Robotyka) ( start 10.10) 

- sala 3A

* Poniedziałek godziny 15:30-16:30 - limit miejsc 14 ( Mały Robotyk dla klas 1-2, dla dzieci,
które nie uczęszczały na zajęcia w zeszłym roku szkolnym ) ( start 6.10) - sala 2C

Zapisy zbieramy pod adres mailowym monika@g4r.pl do dnia  29.09 br.

Decyduje kolejność zapisów

Koszt zajęć: 
*45 zł za zajęcia dla Poziomy mały Robotyk- klasy 1-2, 
*50 zł za zajęcia dla poziomu Mały Robotyk Master dla klas 3.

Forma rozliczenia: 
Rodzice dokonują opłaty za zajęcia profilowane na rachunek bankowy szkoły, razem z czesnym za szkołę. Opłata jest regulowana po przepracowanym miesiącu, po przesłaniu przez prowadzącego nauczyciela liczby zajęć, które odbyły się w danym miesiącu. W związku z tym opłata za miesiąc zajęć profilowanych może różnić się w zależności od miesiąca.

Informacja o zajęciach:
 Zajęcia z robotyki i programowania prowadzone są na zestawach LEGO Education z podziałem na odpowiednie grupy wiekowe. Uwaga: Zajęcia prowadzone są z zachowaniem wszelkich warunków bezpieczeństwa zachowując i dostosowując się do wytycznych GISu.

Informacja o prowadzącym: 
GO4Robot Sp. z o. o. jest firmą, która łączy młodych ludzi z PASJĄ do edukacji, klocków LEGO i nowych technologii. Współpracujemy z Politechniką Poznańską, Poznańskim Parkiem Naukowo Technologicznym. Nasi trenerzy to osoby, które zarażają swoją pozytywną energią, co jest inspirujące dla naszych uczniów. Program merytoryczny, zarówno pod względem konstruowania jak i programowania jest dopasowany do wieku dzieci. Został on stworzony przez absolwentów Automatyki i Robotyki przy współpracy z psychologiem dziecięcym.
Naszą nadrzędną misją jest pokazanie młodemu pokoleniu, że komputer można wykorzystać do czegoś więcej niż gier. Pokazując możliwości jakie dają współczesne technologie, uczymy dzieci przez zabawę. Możemy pochwalić się wieloma sukcesami naszych uczniów, którzy wygrywają ogólnopolskie zawody z robotyki.
bottom of page